Pateicībā draugiem un atbalstītājiem (+FOTO)

Un tā – viens svarīgs posms nu ir noslēdzies, notika ilgi un cītīgi gatavotā konference LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā, kuru veltījām īru rakstnieka Džeimsa Džoisa leģendārajam romānam “Uliss” un tā ietekmei uz latviešu literatūras attīstību. Paldies tiem, kas apmeklēja, jau teicām vakar, bet šodien LIELAIS PALDIES tiek tiem, kas dažādos veidos atbalstīja pasākuma notikšanu!

Pirmkārt tā ir Latvijas Universitāte tās rektora Indriķa Muižnieka personā. Tāpat liels paldies sakāms Īrijas vēstniecībai Latvijā un Īrijas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Džimam Henesijam. Organizatoriskajā procesā pievienojās arī Īrijas-Latvijas tirdzniecības kamera un Īrijas Kultūras centrs – šos abus pārstāvēja Ilze Krēsliņa.

Savukārt, par pasākuma mazāk formālo daļu mēs paldies sakām LSM angļu valodas sadaļas redaktoram Mikam Koljeram, kurš kopā ar dzejniekiem un citiem kultūras ļaudīm vadīja Blūma dienas pastaigu cauri Vecrīgai, kā arī īru krodziņa “Paddy Whelan’s” pārvaldniekam Edijam Bērziņam un īru deju studijas “Ceili Rue” vadītājai Rūtai Kapustaitei.

Sakām milzu paldies arī tiem, kuru pašaizliedzīgais darbs pienākumu gūzmā nereti paliek plašākai sabiedrībai neatklāts noslēpums. Piemēram, mūsu pašu komandas aktīvajam mediju administratoram un organizatorisko darbu vadītājam Džerijam Šternam, tāpat Īrijas vēstniecības politikas un publiskās diplomātijas pārstāvei Anitai Bautrei, kā arī LU Zinātņu mājas koordinatorei Vinetai Mihaļčukai.

Uz tikšanos nākamajos pasākumos!

fotogrāfijas: Ieva Makare, Džerijs Šterns

☘️ ☘️ ☘️
Bloomsday jeb 16. jūnijs ir diena, kad risinās Džoisa romāna “Uliss” darbība, kuras galvenais varonis ir Leopolds Blūms. Šajā datumā 2020. gadā organizējām "Ulisam" veltītu konferenci un stilizētu Blūma dienas pastaigu Rīgā. Aicinām mūsu turpmāko pasākumu iecerēm sekot FACEBOOK!

Leave a Comment